nadawaj.tvZasady i warunki korzystania z platform TwojaTV iTTv®

Drogi internetowy wędrowcze.

Jeżeli w swoich poszukiwaniach możliwości nadawania własnej Internetowej TV, własnego wideoczata, wideokonferencji czy też telemostu dotarłeś na nasze strony - na strony TwojaTV iTTv®, to oznacza, że znalazłeś się w najodpowiedniejszym dla siebie miejscu i czasie.

Wszystkich naszych otwartych platform strumieniowych możesz używać do niekomercyjnych celów kiedy i jak tylko chcesz - bez żadnych czasowych i transferowych ograniczeń.

Oddając do Waszej dyspozycji TwojaTV iTTv® głęboko wierzymy, że będziecie używali jej zgodnie z opublikowaną na tych stronach polityką prywatności, sieciową netykietą, prawami autorskimi i pokrewnymi, ogólnie przyjętymi normami moralnymi i społecznymi oraz obowiązującym stanem prawnym.

Zasady korzystania z platformy TwojaTV iTTv® określone zostały w polityce prywatności - przed pierwszym użyciem serwisu nadawaj.tv prosimy o zapoznanie się z nimi.

Życzymy każdemu z Was miłych wrażeń i pełnej satysfakcji z użytkowania platformy TwojaTV iTTv®.

Grupa iTTv® jako właściciel i administrator serwisu TwojaTV iTTv® oraz innych zależnych serwisów multimedialnych nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane w kanałach TV oraz wideokonferencjach, wideoczatach, webcastach, telemostach i innych przekazach AV uruchamianych przez użytkowników tych serwisów.