nadawaj.tvJeżeli w swoich poszukiwaniach możliwości nadawania własnej Internetowej TV, własnego wideoczata, wideokonferencji czy też telemostu straciłeś nie jeden już raz dużo swojego cennego czasu, to ta strona jest właśnie dla Ciebie!!!

Wszystkich otwartych platform strumieniowych TwojaTV iTTv® możesz używać do niekomercyjnych celów kiedy i jak tylko chcesz, bez żadnych czasowych, transferowych i lokalizacyjnych ograniczeń.

Potrzebujesz bardziej profesjonalnych, komercyjnych i stabilnych rozwiązań - znajdziesz je również u nas w cenach już od 1 PLN brutto za 1 osobo/godzinę transmisji lub 1 PLN brutto za 350MB fizycznego i faktycznego transferu danych.

To, czego potrzebujesz by nadawać swoją Internetową TV, już masz - wystarczy tylko komputer klasy PC, osobisty komputer klasy Notebook, tablet, smartfon lub telefon komórkowy, łącze internetowe o określonych minimalnych parametrach szybkości wysyłania danych, wbudowana lub zewnętrzna kamera internetowa oraz wbudowany lub zewnętrzny mikrofon.

U nas znajdziesz również kompaktowe zestawy nadawcze z wbudowanymi kamerami o rozdzielczości od 3 Mpx i sieciowymi interfejsami przewodowymi, WiFI oraz mobilnych sieci 3/4G. Kompaktowe zestawy OnAir iTTv® pozwolą realizować wielopunktowe transmisje online, wideokonferencje, wideoczaty, telemosty, e-transmisje i e-konferencje oraz zamkniętą lub otwartą telewizję internetową

Koszt zakupu zestawu OnAir iTTv jest na poziomie 399 PLN brutto/kpl

Przed skorzystaniem z platformy Nadawaj.TV iTTv® zapoznaj się z wymaganiami systemowymi, pomocą techniczną oraz polityką prywatności.

Wpisz w okienku obok w miejsce "Studio" nazwę swojego kanału, lub tylko kliknij na "włącz kanał" by rozpocząć nadawanie swojej telewizji internetowej.

Każdy realizowany przez Ciebie przekaz, transmisja online, wideokonferencja, wideczata czy też telemost może zostać automatycznie zarchiwizowany i udostępniony na uzgodnionych warunkach do ściągnięcia lub odtwarzania strumieniowego z naszych zasobów sieciowych.

Strona www.nadawaj.tv zbudowana została w oparciu o programistyczny język HTML5 i kaskadowe arkusze styli CSS3 i jest jednym z pierwszych tego typu produktów w naszym kraju.

Grupa iTTv® jako właściciel i administrator serwisu TwojaTV iTTv® oraz innych zależnych serwisów multimedialnych nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane w kanałach TV oraz wideokonferencjach, wideoczatach, webcastach, telemostach i innych przekazach AV uruchamianych przez użytkowników tych serwisów.